Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

ina-online
ina-online

02/03/2024

Një debat të ashpër patën Meritoni dhe Rike në shtëpinë e BBVA, pasi kjo e fundit e quajti moderatorin disa herë femër.

Duket që Meritoni nuk kishte më durim dhe hoqi rripin e pantallonave, sipas tij, veprim ky për t’i treguar që është burrë.

Banorët e tjerë duket që u irrituan shumë nga ky veprim, duke e quajtur veprim të ulët, përveç Sarës, e cila i qëndronte në krah Meritonit, duke thënë që kishte të drejtë, pasi Rike e kishte provokuar disa herë.

Ledjona është njëra nga vajzat që ngriti zërin kundër Meritonit më së shumti, duke i thënë “Ti e tregove veten që je mashkull i ulët, mos e përdor më këtë”.

“O njeri i fëlliqur, turp të kesh, merri valixhet dhe ik dil vetë.” – është shprehur më tutje e acaruar Ledjona.

Rike shpërthen në lot, ndërsa vajzat e tjera mundohet ta ngushëllojnë. /Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ