Degradon debati në BBV3, Egla-Françeskës: Ik se jam t’u t’pa vrimën e by** (VIDEO)

Picture of INA
INA

09/04/2024

Përplasjet mes Eglës dhe Françeskës kanë vijuar edhe gjatë ditës së sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Françeska ka vendosur t’i bllokojë pamjen Eglës, teksa ajo qëndronte e ulur në verandë. Ky moment është bërë shkasë që debati es tyre të agravojë, teksa Egla i ka kërkuar të largohet.

Egla: Ej jam t’u t’pa vrimën e b**s. M’u largo!

Françeska: Shife

Egla: Ik se u kam kërkuar ndihmë banorëve të më shpëtojnë nga ty

Françeska: S’kam dëshirë

Egla: Nuk dua me të pa vërën e by**

Shiko videon: https://www.instagram.com/reel/C5iqi37MZuG/?igsh=MXkybHJjYWVmZzFxeQ==

TË FUNDIT
5 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
13 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
13 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
14 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

24 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
16 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
14 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
13 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
13 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
5 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ