Degradon debati. Roza i thotë Gazit: Pse ha m*t kot?

INA
INA

22/02/2024

Duket se debati i nisur mes Gazit dhe Rozës në lidhje me një peliçe prej leopardi, ka dalë jashtë kontrollit. Ishte Gazi, ai që fillimisht ngacmoi Rozën duke i thënë se duhet të shtiret sikur i do kafshët për sa kohë vesh rroba me lëkurën e tyre.Nga ana tjetër, për t’i vërtetuar të kundërtën, moderatorja shkon dhe merr peliçen dhe ia hedh fytyrës. Sipas saj, policja është me qime artificiale.

Por jo vetëm kaq, pasi Roza nuk ia ka kursyer as fjalët banale.

Pjesë nga biseda:

Roza: Ja peliçja leopardi. E ke me qime artificiale

Gazi: Kjo është chetaah

Roza: Quaje çfarë të duash. Ja ku e ke! Pse ha m*t kot? Pse ha m*t kot? Mos ha kot. Kapu me ndonjë gjë që ia vlen.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ