Deklarata e fortë e ish-partneres së Meritonit, gazetari rrëfen bisedën me Ergestën dhe si qëndron e vërteta

ina-online
ina-online

30/03/2024

Gazetari Gerald Qerimi ka komentuar lojën e banorëve të Big Brother, dhe ngjarjet që kanë tërhequr vëmendjen e publikut.

Ai u ndal te deklarata e bëra nga ish-partnerja e Meritonin, pasi ky i fundit tregoi historinë për të birin që kishte shumë vite pa e takuar.

“Ish-partnerja e tij nuk ka bërë asnjë deklaratë publike në rrjetet sociale. Janë rrjetet sociale që janë hapur në emër të saj duke përdorur emrin e saj. Kohët e fundit ajo ka hedhur vetëm një story ku shkruante se ‘e vërteta do dalë’, por jo ato deklarata që qarkullojnë sot, çarçafët e gjata,që ‘do ta shkatërroj Meritonin’, ato janë të pavërteta. Unë kam pasur komunikim me të për ta ftuar në emision, por nuk ka pranuar dhe nuk ka dashur që të përfshihet, pasi është edhe djali në mes”, u shpreh në emisionin “Breaking” me Xhoi Malësia.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ