Deklarata e fortë e Valerit: Luizi nuk është nga Shkodra, ka kompleks të pranojë origjinën e tij

INA
INA

1 Korrik, 2023

sh konkurrenti i Big Brother, Valer Kolnikaj, foli në intrervistën për emisionin “Se Luan Topi” për fituesin e edicionit BBV2, Luiz Ejlli.

Sipas tij fituesi i BBV2 është nga Dukagjini dhe jo nga Shkodra. Valeri tha se Luizi e ka kompleks ta pranojë origjinën e tij.

“Në fakt Luizi është nga Dukagjini por nuk e ka përmendur ndonjëherë, në veri të Dukagjinit. Do ishte gjë e bukur të thuhet nga ai. Sepse unë jam shumë person që dua të përmendet, siç them jam malësor, që ka shumë artistë të tjerë apo personazhe që thonë jam nga Shkodra për t’u dukur më interesnat apo nga një vend tjetër për ti dhënë vlerë vetes, por mendoj që thjesht është absurditet i kohëve të vjetra”, tha Valeri.

I vjen pak si turp po thua që të thotë jam nga Dukagjini?

“Mendoj që e ka si klompleks, gjë që nuk duhet ta ketë sepse është një krenari të jesh dhe nga Dukagjini”, tha ai./Albeu

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

arber-hajdari

Arbër Hajdari mbrëmë kishte arsye për të festuar (FOTO)

keanu reevs rivs vesel veseli

Aktori i njohur drekon te restoranti i shqiptarit në Zvicër

INFO

NA NDIQ