Deklaroi të kundërtën, miqtë e Kiarës publikojnë mesazhet e saj me Efin (FOTO LAJM)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/04/2023

Efi ka dalë blof mbrëmjen e djeshme gjatë diskutimit me Kiara Titon. Ato kanë diskutuar sërish në lidhje me raportin e tyre jashtë shtëpisë së BBV.

Kiara përmendi komunikimin që vajzat kanë pasur në platformën sociale Whatsapp.

Në atë momenti Efi bëri një reagim duke u shfaqur e habitur, ndërsa mohoi të ketë pasur një komunikim të tillë mes të dyjave por vetëm në telefon.

Nga ana tjetër dy javë më parë, pas diskutimit të parë mes vajzave miqtë e Efit publikuan vetë bisedën duke bërë screenshoot nga telefoni i saj.

 

TË FUNDIT
2 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
6 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
2 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
6 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
2 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ