Del video kur ekstremistët maqedonas dhunuan Jasir Asanin! (Video)

INA
INA

12 Shtator, 2023

Talenti nga Shkupi ka shënuar dy gola fantastikë me kuqezintjë duke na bërë të gjithëve, dhe sot përjeton momentet më të mira të karrierës së tij.

Por e shkuara e tij nuk ka qenë gjithmonë e lehtë. Në një video të disa viteve më parë që është rishpërndarë në rrjetet sociale, tregohet një kronikë lajmesh se si Asani kishte rënë pre e dhunës së ekstremistëve maqedonas.

https://fb.watch/n0h9KewD6h/?mibextid=dub8oA&startTimeMs=27508

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

Armend Destani

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

klubi karate kumanove bashkimi

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ