Demë Shehu nga “Grupi i Kumanovës” me një mesazh për 9 majin

INA
INA

9 Maj, 2023

Demë Shehu, një nga pjestarët e “Grupit të Kumanovës”, ka përcjellë nga burgu një mesazh me rastin e përvjetorit të 8 të 9 majit të 2015 të Lagjes së Trimave në Kumanovë.

“Nëntë e Dhjetë Maji, ditët e lavdisë dhe krenarisë,ditët e rilindjes së 10 Heronjve të Kombit. Jo që nuk do të vdes kurrë Ideali ynë i përbashkët,por do të jetojë me ne çdo kohë dhe amanetin tuaj vëllezër do ta lartësojmë çdo ditë,çdo vit e çdo dekadë.
Lavdi Heroizmit tuaj ,Legjendarët e Shqiptarisë!”, ka shkruar Shehu, i cili është i dënuar me burg të përjetshëm.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhevdet

“Ahmeti para se të shkonte tek babai i Thaçit, le ta vizitonte Gruvskin që e amnistoi”

Screenshot_2023-06-04-16-35-55-492-edit_com.android.chrome

Përkujtim për djalin tim të mirë, Luranin

Screenshot_2023-06-04-15-57-30-481-edit_com.android.chrome

Fushata e partive politike bartet në rrjete sociale

afrim-gashi

AlternAtivA: BDI u pozicionua pas Gruevskit

kavadar

Përmbyten dhjetë objekte pas vërshimeve në Kavadar

mesiq stipe mesic

Mesiq: RMV-të duhet ndihmuar, është e pjekur për hyrje në BE

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

INFO

NA NDIQ