Demi Rose nxjerr në pah asetet joshëse nga pushimet

Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të zhurmshme të martën, tranmseton lajmi.net.

Modelja, 26 vjeç, nxori besim teksa shfaqte dekoltenë e saj të madhe, belin e vogël dhe pjesën e pasme të pjeshkës, ndërsa pozonte në diell gjatë pushimeve.

Ylli kishte vendosur flokët e saj brune në një stil elegant dhe kishte një gamë rrezatuese të grimit. Ajo u aksesorizua me nuanca elegant dhe bizhuteri vezulluese.

Në fillim të kësaj jave modelja tregoi pasuritë e saj të bollshme në një bikini të zezë të imët të zezë, të cilën e shoqëroi me një skaj të zi të thyer.

Flokët e saj të errëta të karamelit ishin të lidhura lartë me fije kaçurrelash që binin poshtë për të përshtatur fytyrën e saj.