Demi Rose sjell imazhe të “nxehta” nga pushimet

0

Demi Rose ka një trup për merak, dhe nuk heziton që ta shfaqë atë sa herë që i jepet rasti.Së fundi, ajo e tregoi këtë në një foto-sesion të cilin e realizoi në destinacionin e mahnitshëm spanjoll, Ibiza.23 vjeçarja pozoi në bikine që kishin dizajn të thjeshtë, por që nënvizonin linjat e saj të përsosura.