Demi Rose tërheq vëmendjen me foton nga prapa

0

Demi Rose e ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve.

Modelja e famshme Demi Rose njihet për format e saj të përkryera trupore, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se është aktive në llogarinë e saj në Instagram, me ndjekësit ndan imazhe ku tregon trupin dhe ngacmon keq imagjinatën e tyre.

Së fundmi Demi i ka publikuar dy foto nga Ibiza, e në njërën nga to ka treguar të pasmet seksi.

Një numër i madh i pëlqimeve nuk ka munguar, madje ishte edhe këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia ajo e cila i ka pëlqyer asaj postimin e fundit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Self love is the real wave 🌊 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on