Demolohet vetura e zëdhënëses së VMRO-DPMNE-së

INA
INA

24/07/2023

Zëdhënësja e VMRO-DPMNE-së, njëherë edhe anëtare e Komitetit Qendror të kësaj partie, Maria Miteva ka shpërndarë fotografi nga vetura e saj, e cila është demoluar, përcjell TV21.

Miteva thotë se këtë po e bëjnë kundërshtarët politikë.

“Mëngjesi i së hënës për mua dhe familjen time filloi kështu, e gjeta automjetin tim të copëtuar dhe të demoluar. Ata padyshim janë në panik dhe të frikësuar, kështu që filluan të na trembin sepse e dinë se do të ketë përgjegjësi për të gjitha krimet”, ka shkruar mes tjerash Miteva.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-10-23-42-16-882_com.android.chrome-edit

Kush ishte Liridona dhe Naimi? Detajet e pathëna për vrasjen në Kosovë (video)

rip-600x360

Vdes në detyrë në Jarinjë një polic kufitar i Njësisë Speciale

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

granit plavaa

Të burgosurit tentuan ta sulmojnë Plavën: Tre të dyshuarit për vrasjen e Liridonës shpërndahen në burgje të ndryshme

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

INFO

NA NDIQ