Denoncimi/ I shkarkuari për korrupsion emërohet drejtor i rëndësishëm…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social denoncimin e qytetarit dixhital në lidhje me drejtorin e ri të Portit të Durrësit. Berisha shkruan se në narkoshtetin e Noriegës korrupsioni është vlerë! “ I shkarkuari për korrupsion emërohet nga Noriega drejtor i portit të Durrësit!”, shkruan Berisha.

Në narkoshtetin e Noriegës korrupsioni është vlerë!

I shkarkuari për korrupsion emërohet nga Noriega drejtor i portit të Durrësit!

Lexoni qytetarin dixhital. sb

“Pershndetje.goditja e radhes e vangjush dakos.ky eshte investimi i tij me i fundit.drejtori i ri i durrsit.njeri i perzene nga puna e meparshme qe mbante ne drejtorine e pergjithme te AKU per shperdorim e korrupsion te paskrupullt tani u gradua drejtor i portit me te madh te shqiperise.njeri qe do jete shefi i portes me te madhe te shqiperise. ju lutem publikojeni.do ju informojme prap po publikuat.flm dhe kam besim te serioziteti juaj.ju lutem anonim per ceshtje pune me kuptoni”.