Deputeti i ASH-së, Neziri: Asnjë fjalë nga Izet Mexhiti kundër Bekim Nezirit dhe Drin Ahmetit?!

ina-online
ina-online

06/01/2024

Shefi i grupit parlamentar të ASH-së, Adnan Neziri përmes një postimi në rrjetet sociale ka thumbuar Lëvizjen Demokratike të Izet Mexhitit.

Ja postimi i tij:

“Përse Lidhja Demokratike ende nuk e ka dënuar incidentin në Aeroport? Asnjë fjalë nga Izet Mexhiti kundër Bekimit Nezirit dhe Drin Ahmetit! A mos vallë?”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ