Deputeti Skender Rexhepi-Zejdi tregon “muskujt” (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Deputeti i pavarur, Skender Rexhepi-Zejdi, sonte ka mbajtur një tubim me qytetarët në Shkup nën moton “Llogaridhënie para qytetarëve”.

Më poshtë e gjeni shkrimin e Zejdit:

“LLOGARIDHËNIE PARA QYTETARËVE
Të dashur qytetarë.. Ju faleminderit për prezencën masovike në takimin e llogaridhënies sime para jush. Do të mbetem zëri juaj besnik në gjithë rrugëtimin tonë politik deri në arritjen e mirëqenies sonë shoqërore.
Zoti qoftë me ju gjithmonë…”

 

https://www.facebook.com/zejd.rexhepi/posts/10225828197429691

 

 

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

vjosa osmani okb grate e dhunuara

OKB-ja tentoi të bllokojë pjesëmarrjen e grave të mbijetuara gjatë luftës, Osmani refuzoi të merrte pjesë pa to

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

INFO

NA NDIQ