VIDEO/Momenti kur deputetja e AAK-së gjuan me shishe uji kryeparlamentarin Konjufca

ina-online
ina-online

13 Korrik, 2023

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albana Bytyqi, ka gjuajtur me shishe të ujit në drejtim të kryeparlamentarit Konjufca.

Pas kësaj ka reaguar menjëherë mbrojtja e afërt e kryeparlamentarit Konjufca.

Opozita është duke kërkuar anulimin e seancës, derisa e kanë bllokuar foltoren e Kuvendit. Kurse pozita është duke insistuar që seanca të vazhdojë.

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

716F1539-899D-41AB-90AC-C62E741F7F4F

Të kapur fort dorë për dore, Osmani takon Biden në SHBA

escobar-kurti

Escobar për Kurtin: E ka marrë dialogun si një opsion “Po-Jo”

escobar eskobar gabriel

Escobar kërkon që Qeveria e Kosovës të ketë një “qasje të re” në dialog

armina nuraj

Reagon përfaqësuesja e shqiptarëve nga Sanxhaku: Nuk jam serbe, pse nuk po ma pranoni diplomën në Kosovë!

IMG_5162

Vjosa Osmani takohet me Bidenin: Aleanca e lirisë, aleanca e përjetshme

IMG_5154

Presidenti kroat nga OKB bën thirrje për njohjen e Kosovës

veriu-kosoves

Zbulohet kush janë serbët e arrestuar për krime lufte, urdhërohet ndalimi i tyre për 48 orë

2

Presidentja Osmani dekoron me Urdhrin e Lirisë, ish-kongresistin, Joe DioGuardi dhe aktivisten Shirley Cloyes DioGuardi

isa

Mustafa, Kurtit: Kujdes ndaj Lajçakut, s’është arenë e gazit lotësjellës

INFO

NA NDIQ