Deputetja e VV-së: Jasiri, Albini, Berlini!

INA
INA

19/10/2023

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi si duket po bëhet gati për Berlin. Si tifoze e zjarrtë e kombëtares ajo tashmë ka filluar përgatitjet drejt kampionatit evropian në Gjermani.

Adriana është veshur me një dres, ku shkruan Jasir, Albini, Berlini. Jasir Asani me golat e tij është bërë i famshëm dhe i dashur për të gjithë shqiptarët. “Euro2024 dhe Procesi i Berlini”, ka shkruar ajo.(INA)

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ardian ismajli

Ismajli për mediat kroate: Shqipëria dhe Kroacia kalojnë grupin në Euro 2024

Ylber Ramadani

Shorti i Evropianit, Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

guardiola

Gabimi i jashtëzakonshëm i gjyqtarit, Guardiola: Çfarë t’i them skuadrës dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

Pogba

Pogba u gjobit me 20 mijë euro nga Allegri, për dëgjimin e muzikës me zë të lartë…

Ylber Ramadani

Shorti i Europianit/ Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

Pochetino

Pochettino ‘në qiellin e shtatë’: “Ne jemi një ekip i vërtetë”

moscardo-

E duan pesë gjigantët evropianë, por PSG po e fiton garën për sensacionin gjerman

INFO

NA NDIQ