“Dëshiroj të rikthehem me të”/ Stresi fitoi “Big Brother”, zbulohet personi që i dha mesazhin e parë me plot ‘ëmbëlsi’

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/03/2023

Fituesi i realityshow-t Big brother Vip Kosova është shpallur reperi Stresi. Ai ka qëndruar për plotë 103 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosove, ku nga doli dhe me çmimin e madh.

Mbrëmja e djeshme garohej mes finalistëvë: Mbareda Hajrullahu, Artan Thaçi, Vedati dhe Stresi. Artisti i njohur fitoi çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ku nga 10 mijë euro shkojnë për secilin finalist.

Pas fitores së madhe, Stresi ka marrë urime të shumta mirëpo një prej tyre ishte nga personi i tij i zemrës, Keisi. Edhe pse të ndarë, ajo ka treguar se është fansja e tij numër 1. Përmes një ‘instastory’, ajo ka treguar se është krenare me arritjen e Stresit.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty” – shkruan Keisi, teksa shihet se ka qënë duke ndjekur të gjithë finalen live.

TË FUNDIT
1 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
10 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
10 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
13 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

ME TE LEXUARA

2 ditë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
2 ditë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
1 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
1 ditë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
1 ditë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
15 orë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Egla Big brother

Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

INFO

NA NDIQ