‘Despacito’ shpallet hit i vitit 2017

Një këngë që sapo e dëgjoni ju ngrit adrenalinën.

 

Bëhet fjalë për ‘Despacito’ kënduar nga Luis Fonsi dhe Daddy Yankee.

 

Ky superhit ka arritur në shifrën mbi 4 miliardë klikimesh.

 

Kuptoni se kush e pason ‘Despacito’./arbresh.info/