Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm në Tetovë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/01/2023

Katër veta janë lënduar në një aksident që ndodhi mbrëmë në Tetovë, ku janë pëfrshirë disa makina.

Ministria e Brendshme ka dhënë detaje për aksidentin.

“Në aksident janë përfshirë tri automjete: BMW me targa të Tetovës e drejtuar nga E.B. (21) nga fshati Sellcë e Tetovës, vetura “Audi” me targa të Shkupit drejtuar nga B.L (35) nga Republika e Shqipërisë dhe veturës “BMW” me targa të Gjermanisë drejtuar nga E M. (44) nga Gradeci i Gostivarit. Katër veta kanë pësuar lëndime fizike, por që më pas kanë përfunduar në mjekim shtëpiak”, thuhet në njoftimin e SPB-së së Tetovës. (INA)

TË FUNDIT
11 orë
VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e "kulaçit" qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve
11 orë
Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)
11 orë
Nano Ruzhin: Mandatari pa vizion të qartë
11 orë
Maqedonia e Veriut në hall për gjykatës, qytetarët me vite kërkojnë epilog për lëndët tyre
11 orë
Fronti Evropian parashtron ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

ME TE LEXUARA

12 orë
Kompania e deputetit të BDI-së me 35 milionë euro nga tenderët e fituar nga shteti (FOTO)
22 orë
Myftiu i Beogradit thotë se kombi serb nuk është gjenocidal: Serbia ime nuk e meriton këtë
18 orë
Si po zhvillohen bisedimet për Qeverinë, flet zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së
11 orë
Ditën kur mbushi 17 vite granata ia mori jetën Jonuz Zymberit (VIDEO)
22 orë
Haradinaj: Kurti po do zgjedhje, sepse u ka premtuar ndërkombëtarëve....
15 orë
Osmani: Mosrespektimi i vullnetit kthen “shumicën” para Marrëveshjes së Ohrit!

LEXO MË SHUMË

vmro vlen negociata

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

makine elektrike studentet

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

nano ruzin

Nano Ruzhin: Mandatari pa vizion të qartë

Drejtesi gjyqi prokurori

Maqedonia e Veriut në hall për gjykatës, qytetarët me vite kërkojnë epilog për lëndët tyre

fronti evropian

Fronti Evropian parashtron ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

digital sherbime digjitale

Ekspertët, digjitalizimi në Maqedoni është i domosdoshëm jo vetëm për anëtarësim në BE, por edhe për zhvillimin ekonomik

nena nga sllupcani

Ditën kur mbushi 17 vite granata ia mori jetën Jonuz Zymberit (VIDEO)

ismail jahoski jaoski ali ahmeti

Kompania e deputetit të BDI-së me 35 milionë euro nga tenderët e fituar nga shteti (FOTO)

tito josip broz

Festohet ditëlindja e “shokut Tito” në Maqedoni, prezantuan edhe shqiptarë!

INFO

NA NDIQ