Dhunë në “Big Brother VIP”, shuplaka dhe sharje të rënda (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

17/01/2023

Ditën e sotme është publikuar në rrjet momenti kur modelja Kejvina Kthella ka gjuajtur me shpullë gjatë spektaklit ”Prime” banorin tjetër të shtëpisë, Luiz Ejllin.

https://www.facebook.com/1568257027/posts/pfbid0vKG4S6EU6igQvnF5PriBmzEJVA8PJT1YHCrvJxbrC5o5zRfncKLuZoLHd6iFsRTZl/?mibextid=UUgoR4

 

TË FUNDIT
2 minuta
Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel
6 minuta
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
18 minuta
Zëvendëspresidenti i Iranit konfirmon vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi
8 orë
Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin
8 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

ME TE LEXUARA

24 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
21 orë
Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën
16 orë
Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet
22 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
8 orë
Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!
21 orë
Osmani: Rusia përmes satelitit të saj Serbisë paraqet rrezik aktiv për de-stabilizim të rajonit
16 orë
Marrëveshja mes Kosovës dhe ShBA-së, Hovenier: Ky është një hap i rëndësishëm
22 orë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin

LEXO MË SHUMË

Lajcak

Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel

KFOR KS

Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it

ebrahim raisi

Zëvendëspresidenti i Iranit konfirmon vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi

Edward Joseph Zhozef  Eduard

Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

ebrahim raisi

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

INFO

NA NDIQ