Dhurata i dha fund lidhjes, frikësohet nga martesa pa vetëdije

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dy vite më parë ka qenë top-temë e medieve rozë, kjo për shkak të ndarjes nga Argjent Haradinaj.
Ajo nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por publikon vazhdimisht imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja së fundi me anë të disa postimeve ka folur në lidhje me martesën.

“E kom marr jeten shum seriozisht kete vit”, shkruan ajo në njërën foto, për të pasuar me “Po tutna po martohna Pa vetdije”.

Projekti i fundit nga Dhurata është publikuar në maj të vitit 2017 dhe është kënga me titull “D”. /Blic/