Digjen dy vetura në Saraj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Prill, 2023

Mbrëmë në rrugën “2” në fshatin Saraj kanë marrë flakë dy automjete pasagjerësh, “Toyota” në pronësi të LJ.Gj.(58) dhe “Fiat Punto” në pronësi të J.Gj., të dy nga Saraj.

Zjarri është shuar nga zjarrfikësja e Shkupit dhe nuk ka persona të lënduar.

Një ekip nga SPB Shkup ka kryer kontroll dhe është njoftuar prokurori publik dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Albin-Kurti1

Kurti i përgjigjet Ramës për Asociacionin

Antonio-MIloshoski-800x445

Milloshoski: LSDM-ja ka dy propozime mbi tavolinë, s’ka nevojë për grupe pune

arben taravari ash

Taravari:Censurë ndaj shqiptarëve në Luginë të Preshevës

FB_IMG_1686399536286

Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një dege të Lëvizjes BESA

bajram-begaj

Begaj kërkon unitet mbarëkombëtar

Mickoski-kovacevski-Ahmeti

Kovaçevski: Të gjitha kërkesat e VMRO-së janë përmbushur, edhe ajo për BDI-në

mjek

Maqedonia nivelizon çmimet në shëndetësi për shtetasit e Kosovës

besnik bislimi albin kurti

Bislimi godet Lajçakun: E ka lëshuar rolin e ndërmjetësuesit, ai i ka kontribuar ardhjes në këtë pikë ku jemi

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ