Digjet një banesë në Shkup, gjendet i vdekur një person

Picture of INA
INA

22/09/2023

Një person e ka humbur jetën në një zjarr, i cili shpërtheu në një banesë në rrugën “Isaija Mazhovski” në lagjen Hrom të Shkupit.

Nga Bdigada Zjarrfikëse e Shkupit për AIM thonë se denoncimin për zjarrin e kanë marrë në ora 09:35 ditën e sotme.

“Kemi intervenuar me tre makina zjarrfikëse, ndërsa zjarri ishte në katin e katërt të një ndërtese pesëkatëshe. Kemi gjetur banesën e djegur plotësisht, ndërsa tymi dilte nga dritaret”, tha Zvonko Tomeski.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe ekipi i Ndihmës së Shpejtë, ndërsa nuk raportohet për persona tjerë të lënduar.

TË FUNDIT
32 minuta
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
34 minuta
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
38 minuta
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
41 minuta
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
42 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

ME TE LEXUARA

18 orë
Mickoski: Ambasadorët evropian nuk duhet të zemërohen për miqësinë me Orbanin
1 ditë
LSDM: Biletat e klasës biznes të Mickoskit dhe ministrave në SHBA kushtuan 20 mijë euro
5 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
1 ditë
Çavkov del nga burgu
42 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima
17 orë
Nga BDI thonë se ideja për ndarje ka ardhur nga degët partiake, janë hedhur lloj lloj opsione

LEXO MË SHUMË

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

INFO

NA NDIQ