Digjet një objekt në Ohër, humb jetën një person

INA
INA

10/11/2023

Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit njofton se sot në orët e para të mëngjesit është intervenuar në një objekt privat të djegur në fazën e flakjes, në fshatin Trebenishtë – Komuna e Debarcës.

Gjatë intervenimit, theksojnë nga atje, janë nxjerrë dy persona me djegie të lehta dhe lëndime trupore.

“Në të njëjtin objekt është gjetur edhe një person i vdekur”, shtojnë nga Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

INFO

NA NDIQ