Digjet vetura e Artan Grubit

ina-online
ina-online

22 Korrik, 2023

Rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm, persona të panjohur i kanë vënë flakën veturën se zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi, raporton gazeta KOHA.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Strumiçka”, në lagjen Çair të Shkupit.

Policia, e shoqëruar nga prokurori kujdestar, që herët në mëngjes ka dalë në vendngjarje dhe po e hetojnë rastin. (koha.mk)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

064b94d4-8473-4ab5-a707-d9b312fc9ae2

Opozita shqiptare: Të gjithë njerëzit e Artan Grubit të përzier në biznesin e kazinove

oliver spasovski

Spasovski mohon se ka konflikt mbi kandidatin e LSDM-së për president: Për ne me rëndësi është Fronti Evropian

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

Radojcic vilat pasuria

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

policia-714x420

MPB: Është arrestuar 23-vjeçari, u kap me 320 litra alkool të padeklaruar

evn-fatura

Është rritur çmimi i energjisë elektrike në RMV, ESHS: Çmimi mesatar është 6.737 denarë për një kilovat orë

qeveria kovacevski4

A ka krizë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut?!

INFO

NA NDIQ