Dikur e quajti martesë “fake”, martesën e Kiarës dhe Luizit/ Moderatorja ia “plas” në fytyrë astrologes parashikimin!

Picture of INA
INA

09/10/2023

Puntata e parë e emisionit “DWTS Fun Club” ka qenë kryefjala e kësaj të diele. Nën moderimin e Kiara Titos, u diskutuan disa nga situatat e premierës së DWTS.

Ndër të tjerë, në studio ishte e ftuar edhe astrologia Meri Shehu, për të folur pak më tepër lidhur me çiftet garuese, favorizimet astrologjike për ta dhe kombinimin me njëri-tjetrin.Mirëpo, nëse kthehemi pak pas në kohë, në një intervistë për “Wake Up”, Meri Shehu ka thënë për martesën e Luizit dhe Kiarës se ishte “fake” (false) astrologjikisht, për shkak të Mërkurit të kundërt.
E mesa duket, Kiarës nuk i ka shpëtuar ky detaj e as rrjetit.

“Mendon se mund të godasim në shenjë, njëlloj si kemi bërë në Big Brother këtë vit” – tha Kiara drejtuar astrologes duke i “plasur” kështu në fytyrë, plot delikatesë parashikimin e saj të dikurshëm.Epo, astrologjikisht Meri duhet t’a dijë më mirë se që Bricjapët nuk para harrojnë lehtë!

TË FUNDIT
16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

ME TE LEXUARA

16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
2 ditë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

INFO

NA NDIQ