Dikur na i grabisnin tokat, sot na e ’vjedhin’ rininë!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2022

VIDEO| Fjalimi i Kim Mehmetit në Shkup në panelin e organizuar për #Çamërinë

– Dikur na i grabisnin tokat, sot na e ’vjedhin’ rininë!
– Popullit që ia ‘merr’ mbëmendjen për vetveten, gjuhën dhe rininë, atij populli ia ke marr të gjitha dhe e ke lënë pa të ardhme!
– Kurrë nuk pasurohet politikani që i mbron, por ai që i shtet interesat e popullit!

https://fb.watch/ayY65pQKTu/

 

TË FUNDIT
3 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
3 orë
Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku
4 orë
Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim
4 orë
‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues
6 orë
Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

ME TE LEXUARA

16 orë
Një ‘ushtri’ e tërë administratorësh do të kalojë nga një ministri në tjetrën në pesë muajt e ardhshëm
9 orë
SHBA përfshin në Listën e Zezë edhe rrjetin që rriti pasurinë e Dodikit
18 orë
Mickoski pritet të dorëzojë në Kuvend propozimin për përbërjen e qeverisë së re
3 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
15 orë
Ndërroi jetë Stojan Andov, kryeparlamentari i parë i RMV-së
9 orë
Serbi Stoilkoviç pjesë e Qeverisë, ja çka thotë Mickoski
18 orë
Stoltenberg: Kina duhet të paguajë për mbështetjen e luftës së Putinit

LEXO MË SHUMË

IMG_3310

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Screenshot_2024-06-19-00-12-33-792_com.facebook.katana-edit

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Arben Taravari

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Mickoski

‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues

MVR-polici-a-1-750x430-1-1

Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

IMG_3305

Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale

dacic

Daçiq bën thirrje për anulimin e festivalit “Mirëdita, dobar dan” në Beograd

Oliver spasovski

Spasovski ja çfarë thotë për Qeverinë e re VMRO-VLEN-ZNAM

tetova

Tetovë, në fund të muajit nis vendosja e semaforëve në bulevardin “Bllagoja Toska”

INFO

NA NDIQ