Diola për Erolldin “Për mua është mrekullia e 8-të”

Picture of INA
INA

05/07/2024

Nutricionistja Diloa Dosti e ftuar në ‘Canape’ tek ‘T7’ tregoi shumë gjera të reja për jetën dhe karrierën e saj.

Diola dhe Erolldi romancën e tyre e kanë bërë publikë muaj me parë, ku po i shijojnë ditët bashkë.

“Ndjehem shumë e lumtur pran Erolldit, qe herën e parë që e kam pare atë e kom ditë që është njeriu im, për mua është mrekullia e 8-të ky njëri” tha Diola.

Mes tjerash ajo shprehet se prezenca e Erolldit pran saj e ka bërë rrugëtimin me të bukur në jetë.

TË FUNDIT
2 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
3 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
4 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
4 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
1 ditë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
4 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
4 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
3 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
2 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ