Disa ditë pas fejesës, Afërditës i ndodh kjo gjë

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj duket se nuk mirë me shëndet aspak.

Këtë e ka bëtë të ditur vetë ajo përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Instastory, transmeton Gazeta Express.

Afërdita bën të ditur se ajo është sëmurë dhe se në këto momente ajo ka nevojë për nënë e saj, pavarësisht moshës që ka.

“Unë tani… e sëmurë”

“Nuk ka rëndësi vjet bën, ti gjithmonë ke nevojë për nënën kur nuk ndihesh mirë”, ka lënë mbishkrim Afërdita.

Sigurisht Afërdita ndjehet edhe e pikëlluar pasi ajo është në Pragë larg nënës së saj.

Kujtojmë se Afërdita ditë më parë bëri të ditur lajmin për të gjithë fansat e saj se ajo i ka thënë “Po”, propozimit për fejesë nga i dashuri i saj Jakub Kindl./Gazeta Express/