Disa orë pasi Adisi i propozoi martesë Fifit, Adrola Dushi bën një postim të çuditshëm në Instagram

INA
INA

23/12/2023

Adis Patushi i ka propozuar mbrëmë martesë këngëtares së njohur kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, disa muaj pasi u bënë prindër. Propozimin e bëri në skenën e “Dancing With the Stars”, ku Fifi po merr pjesë sivjet.

Disa orë pas propozimit, ish-partnerja e Adisit, modelja e njohur Adrola Dushi, ka bërë një postim të çuditshëm në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka shpërndarë në Instastory, një postim ku thuhet “Thonë se të mirat nuk vijnë duke varur patkoin e kalit tek dera, por duke hequr mentalitetin e gomarit nga koka”.
Sipër këtij postimi, Dushi ka shkruar “Good Morning”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ