Disfata në Europa League, Marash Kumbulla me mesazh zemre për Romën

INA
INA

1 Qershor, 2023

Roma pësoi disfatë mbrëmë ndaj Sevillias, në finalen e Europa League. Edhe pse është i dëmtuar, mbrojtësi i ekipit italian Marash Kumbulla nuk hezitoi të shkonte në Budapest, për të ndjekur nga afër ndeshjen në Puskas Arena.

Kumbulla bëri një postim në rrjetet sociale, ku shkruante pas takimit: “Përgjithmonë bashkë Roma”. 23-vjeçari ka luajtur vetëm 7 ndeshje këtë sezon, pa mundur dot të lërë gjurmë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ