Djali 12-vjeç kishte ditëlindjen, dhurata e babait miliarder e vë në siklet

Dhurata e një babai multimiliarder për djalin e tij 12-vjeçar është bërë virale në orët e fundit, në rrjetin social të Facebook.

Mijëra shpëndarje dhe komente japin një pasqyrë të pasojave të saj.

Cila është videoja? Kjo është një shfaqje e dy striptisteve që kërcenin në një mënyrë sensuale për 12-vjeçarin.

Sipas portalit iTestigos, babai i tij ia bëri dhuratë për ditëlindje.

Në imazhet e shpërndara ju mund të shihni se si i riu është i joshur nga dy kërcimtare, të cilat u përpoqën ta mbanin të lumtur me lëvizjet e tyre.

Sidoqoftë, fytyra e të riut nuk e vërente një ‘lumturi’ të tillë si dhuratë e babait të tij.

Kjo pasi në çdo moment, ai ndihej i parehatshëm, sepse nuk e dinte se çfarë të bënte para shfaqjes që kishte marrë nga striptistet të cilat ishin shumë më të mëdha se ai. /Zhurnal/