Djali e vret babain në Kumanovë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Një kumanovarë i ka shkaktuar vdekjen babait të tij, duke sulmuar ne thikë. Vrasja ka ndodhur sot rreth orës 15.00.

“Policët nga SPB në Kumanovë rreth orës 16:00 kanë ndaluar B.J.(40) nga Kumanova nën dyshimin se rreth orës 15:00 ka sulmuar me thikë babanë e tij S.J.(65), i cili s’ka mundur t’u përballoj plagëve të marra. “Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga SPB-Kumanovë. (INA)

TË FUNDIT
19 minuta
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
22 minuta
Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares
28 minuta
Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes
42 minuta
Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi
2 orë
Kush është Afrim Gashi-kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Në Beograd vritet vëllau i ministrit të Bosnjë dhe Hercegovinës (FOTO)
19 orë
LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri
42 minuta
Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi
1 ditë
Heqja e 20%-shit që i referohet gjuhës shqipe, Sejdiu nga VLEN: Nuk kemi arritur ende të hapim këtë temë
7 orë
QMK: Në Manastir janë zbuluar 1408 pushkë nga luftërat ballkanike
23 orë
Bekim Sali do të udhëheq me Alternativën
5 orë
Marrëveshja mes VLEN dhe VMRO-DPMNE-së për zëvendësministra dhe drejtoritë drejt fundit
1 ditë
Qeveria e ardhme pritet të jetë më stabile që ka pasur ndonjëherë vendi!

LEXO MË SHUMË

glauk Konjufca VLEN

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

policia-714x420

Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares

IMG_2505

Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

vlen tetove

Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Afrim Gashi

Kush është Afrim Gashi-kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut

Palestina gaza

Spanja, Irlanda e Norvegjia njohin Palestinën! “tërbohet” Izraeli

IMG_2501

Afrim Gashi u zgjodh kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

IMG_2495

Deputetët e “Frontit Evropian” braktisën Kuvendin pas verifikimit të mandateve

IMG_2494

Parlamenti verifikoi mandatet e 118 deputetëve

INFO

NA NDIQ