Djali i Ali Ahmetit hap firmën e dytë për prodhimin e rrymës me partner nga Izraeli (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

Pasi hapi firmën e parë para disa muajsh për prodhimin e energjisë elektrike, Shkumbim Ahmeti, djali i Ali Ahmetit kryetarit të BDI-së tani hap firmën e dytë me partner nga Izraeli dhe India poashtu në sektorin e njëjtë atë të prodhimit të energjisë elektrike shkruan portali maqedonas A1on.

Ndiqni kronikën në gjuhën maqedonase që ka bërë portali në fjalë:

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

cccc-600x360

Përplasje Zagreb-Beograd, kryediplomti kroat: Serbia e obsesionuar me Kroacinë, Vuçiq histerik

plaku milaim motel

Nxehet Plaku: O Pleq dinja hallin vetit, mos shkoni në motele mu ba horë e me vdekë aty? (VIDEO)

dokumente pasaporta

Qytetarët e Shkupit mund të kontrollojnë online nëse pasaporta e tyre është gati

termet

Tërmet në afërsi të Ulqinit

Talat Xhaferi

Xhaferi në Samitin e Investimeve për Ballkanin Perëndimor të BERZH-it

Izet Mexhiti

Mexhiti mesazh Grubit: S’jemi derivat i Dik Martit dhe shtëpive të verdha

Taravari Gostivar

Halil Snopçe u caktua kryetar i shtabit zgjedhor të degës së ASH në Gostivar

Arben Taravari3

Taravari: Maqedonia një herë ka zgjedhur president në Kuvend, pse mos ta bëjmë sërish!

bdi kryesia

BDI e vetme apo bashkë Selën në zgjedhje, në lojë edhe emra tjerë?!

INFO

NA NDIQ