Djali i Ali Ahmetit hap firmën e dytë për prodhimin e rrymës me partner nga Izraeli (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Mars, 2023

Pasi hapi firmën e parë para disa muajsh për prodhimin e energjisë elektrike, Shkumbim Ahmeti, djali i Ali Ahmetit kryetarit të BDI-së tani hap firmën e dytë me partner nga Izraeli dhe India poashtu në sektorin e njëjtë atë të prodhimit të energjisë elektrike shkruan portali maqedonas A1on.

Ndiqni kronikën në gjuhën maqedonase që ka bërë portali në fjalë:

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1744

Bumçi akuza Ramës: Qëndrimet e tij dobësuan Kosovën, e izoloi me Ballkanin e Hapur

IMG_1737

Fushatë me fotomontazhe ndaj gazetarëve Buzhala, Kabashi dhe Hamidi, reagon AGK

IMG_1736

Guxo: Mbështesim qëndrimin e institucioneve të Kosovës, kryetarët e komunave duhet të punojnë nga zyrat!

Ramush-Haradinaj-5

Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Kurti-Bruksel

Kurti: SHBA, partner kyç pavarësisht dallimeve në qasje

tome-gashi

Gashi: Njëri nga arrestuarit në Veri është gjeneral serb…

IMG_1732

Kryeministri Kurti sot duhet mbështetur më shumë se asnjëherë!

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

INFO

NA NDIQ