Djali i “American Idol”, Kimi këndon “Oj Kosovë oj nëna ime” bashkë me Shkurte Fejzën

INA
INA

05/03/2024

Kimi, djali që bëri bujë me paraqitjen e tij në “American Idol” duke kënduar “Oj Kosovë oj nëna ime”, u bashkua virtualisht me Shkurte Fejzën për të kënduar po këtë këngë.

Ata u futën “live” në Instagram dhe filluan të këndonin bashkë para mijëra njerëzve.

https://www.facebook.com/watch/?v=925465162383673&t=0

Freskim Rama rrëmbeu zemrat e të gjithë shqiptarëve, me paraqitjen e tij fantastike në këtë spektakël, ku pasi performoi këngën “Heal” të Tom Odell, audicionin e përfundoi duke kënduar shqip.

Ai nuk hezitoi t’i tregonte jurisë për gjërat që ka përjetuar familja e tij dhe vendi prej ku vjen.

Kimi mori me vete tre “po” shumë të merituara, dhe mori rrugën për në Hollywood.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

luizi kiara

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

INFO

NA NDIQ