Djali i Edi Ramës publikon fotografi me Dua Lipën nga pushimet në jug të Shqipërisë

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Dua Lipa vendosi që të kalonte disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar duke zgjedhur jugun e vendit.

Derisa familja e Duas është shoqëruar për pushime nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mundësinë për ta takuar e ka pasur edhe djali i tij, Greg Rama.

Djali i madh i kreut të qeverisë shqiptare e ka publikuar fotografi të përbashkëta me këngëtaren në Instagram, si dhe me babanë e saj, Dukagjin Lipa

“Kemi mundësi dhe për më mirë”, është përshkrimi që ia ka vënë Gregu fotografisë me Duan.

https://www.instagram.com/gregrama/?utm_source=ig_embed&ig_rid=197eed44-817a-425a-ba29-bf00a891c14d