Djegia e flamurit shqiptar nga fansat e Serbisë, Blerim Latifi e quan zuzarë Dukën

Picture of ina-online
ina-online

17/06/2024

Analisti Blerim Latifi ka regauar pasi u shfaqën pamjet ku shiheshin se si tifozet serbë digjnin flamurin e Shqipërisë.

Latifi i ka quajtur zuzarë, anëtarët e FSHF-së në krye me Armando Dukën, që kanë vendosur që së bashku me Serbinë te organizojnë Kampionatin Evropian për U-21 në vitin 2027.

E plotë:

Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar në Gjermani.

A i kanë pa këto pamje këta zuzarët e FSHF-së, në krye me Dukën, që kanë apliku me Serbinë për organizim të përbashkët të Kampionatit Evropian të U-21 “Euro 2027

TË FUNDIT
9 orë
Vazhdon sot procesi gjyqësor për “Thaçin dhe të tjerët”
9 orë
Paralajmëroi burgosjen e Vuçiqit nëse hyn në Kosovë pa leje, deklarohet Sveçla
1 ditë
Policia e Kosovës sërish godet pronat e Radojçiqit, i'a konfiskon një pompë benzine
1 ditë
Pjetër Shala dënohet me 18 vjet burgim
1 ditë
Gjenerali Clark nderohet nga Oda Amerikane, merr një pozitë në Kosovë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gjenerali Clark nderohet nga Oda Amerikane, merr një pozitë në Kosovë
1 ditë
Pjetër Shala dënohet me 18 vjet burgim
1 ditë
Policia e Kosovës sërish godet pronat e Radojçiqit, i'a konfiskon një pompë benzine
9 orë
Paralajmëroi burgosjen e Vuçiqit nëse hyn në Kosovë pa leje, deklarohet Sveçla
9 orë
Vazhdon sot procesi gjyqësor për “Thaçin dhe të tjerët”

LEXO MË SHUMË

thaci-veseli-krasniqi-selimi

Vazhdon sot procesi gjyqësor për “Thaçin dhe të tjerët”

Vucic- Svecla

Paralajmëroi burgosjen e Vuçiqit nëse hyn në Kosovë pa leje, deklarohet Sveçla

pompa benzines radjocic

Policia e Kosovës sërish godet pronat e Radojçiqit, i’a konfiskon një pompë benzine

Pjeter-Shala-850x472-1

Pjetër Shala dënohet me 18 vjet burgim

wesley clarck vesli klark

Gjenerali Clark nderohet nga Oda Amerikane, merr një pozitë në Kosovë

vjosa osmani

Osmani, mërgimtarëve: Jeni zemra dhe shpirti i Kosovës (VIDEO)

svecla veri

Sulmohet ëmbëltorja në veriun e Kosovës, vetëm pse ministri Sveçla piu limonadë

thaci-krasniqi-veseli-hage-selimi-specialja

Vazhdon procesi gjyqësor në rastin e krerëve të UÇK-së

Hovenier Kurti

Hovenier: Mbështesim popullin e Kosovës, kemi mospajtime me qeverinë

INFO

NA NDIQ