Do bombardohen shkollat! Alarmi që ngrit në këmbë Shqipërinë

Picture of INA
INA

17/05/2024

Policia shqiptare është ngritur në këmbë pasi atyre u është dërguar një e-mail në adresë të tyre, ku u paralajmëruan bomba në shkolla.

Aty thuhej se “gjaku i mësuesve do të derdhet në shkolla”.

Pas kontrolleve të policisë në shkolla, kjo ka rezultuar të jetë alarm i rrejshëm.

Sipas Top Channel, e-maili është dërguar nga jashtë Shqipërisë dhe është i përkthyer me Google Translate.

Në mesazhin e dërguar ka pasur adresa dhe emra shkolla, ku gjoja se do të kryheshin sulmet. Kjo ka bërë që disa shkolla të nxjerrin nxënësit jashtë objektit, transmeton Klankosova.tv.

TË FUNDIT
11 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë
1 ditë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar
2 ditë
Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë
2 ditë
“I poshtër, edhe në det futet me shall” - Edi Ramës i publikohet intervista ku e shante Rugovën
2 ditë
Sali Berisha kryetari zyrtar i PD

ME TE LEXUARA

1 ditë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar
11 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

LEXO MË SHUMË

Monika-Kryemadhi-LSI

Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

IMG_2914

Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

Lorik Cana

Lorik Cana në përkrahje të Shqipërisë, pjesëmarrës në ndeshjen me Italinë

edi-rama

“I poshtër, edhe në det futet me shall” – Edi Ramës i publikohet intervista ku e shante Rugovën

sali berisha

Sali Berisha kryetari zyrtar i PD

basha berisha

Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel

Spartak Ngjela

Ja nga kush po drejtohet konflikti Rama-Kurti

ksamil sarande

Media italiane: Pushimet në Shqipëri në listat e dëshirave të turistëve edhe këtë vit

green coast green kost

Futbollistët e Dortmund pushojnë në “Green Coast”/ E zbulon biznesmeni shqiptar

INFO

NA NDIQ