”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

INA
INA

04/03/2024

Blogerja Sara Hoxha ka treguar se kë mbështet në ”Big Brother Albania Vip 3”. Ajo e pyetur nga ndjekës, përmes një Instastory, ka treguar se mbështet Romeon. “Bigu është bërë i paevitueshëm si ta ndjekësh si mos ta ndjekësh, ti e di çka po ndodh aty brenda. Jam pak subjektive sa i përket për kë bëj tifo duke qenë se Romeo është i vetmi që kam njohur dhe jashtë dhe me aq sa kam njohur kam kuptuar që zemrën e ka në vendin e duhur”, u shpreh ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ