“Do më shumë lojën se mua”, Romeo i kthehet ashpër, Heidi përlotet

INA
INA

22/03/2024

Edhe pse të ndarë, Heidi dhe Romeo vazhdojnë të shfaqen herë pas here duke folur për marrëdhënien dhe ndarjen e tyre.

Sakaq një bisedë e tillë është zhvilluar dhe pasditen e sotme, ku Romeo ka ‘akuzuar’ Heidin se ajo do më shumë lojën sesa atë.

“Kam pas dhe vazhdoj të kem përgjegjësi. Kam dashur gjithmonë të të mbroj. Kam dashur gjithmonë të të lë hapësirë. Gjithmonë do të lë hapësirë. Dhe unë minimalisht meritoj një shpjegim. Mos më trego mua nuk të njoh unë ty. Por ti bëre zgjedhjen…Unë nuk po them që ti nuk më do, por ti do lojën më shumë zemër…”, i tha Romeo Heidit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

INFO

NA NDIQ