“Do nisem për në Maldivet e Evropës, por i mungon diçka…

ina-online
ina-online

19 Gusht, 2023

Numri i turistëve që kanë vizituar vendin ka qenë i lartë këtë verë dhe nuk kanë munguar as lavdet nga kabineti qeveritar.

Por jo të gjithë mendojnë njësoj. Aktori Elvis Pupa ngre një shqetësim, i cili ndodh shpesh edhe gjatë sezonit turistik, ikja e energjisë elektrike.

Përmes një videoje në Intsagram, ai shprehet se ka sjellë disa turistë nga Australia dhe ia ka sugjeruar vendin tonë për pushime, por teksa përgatiten për të shkuar në jug, në kryeqytett mungon energjia elektrike dhe kjo nuk i lejon as të bëjnë dush.

Ai i ben thirrje ministers së Kulturës, Mirela Kumbaro që të zgjidhin problemin, sepse “nuk mund t’i gënjëjë” për shumë gjatë turistët australianë lidhur me mungesën e energjisë./Albeu.com

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Luizi dhe Kiara

Ja çfarë mendon Luizi për vjehrrin dhe vjehrrën

INFO

NA NDIQ