‘Do qaj’, Kiara kujton bisedat me mikeshën e ngushtë: E ndjeja që do ndodhte diçka e madhe! (FOTO)

INA
INA

25/12/2023

Kiara Tito ka postuar në InstaStory një foto të një bisede me mikeshën e saj të ngushtë, Liesën.

Në bisedë, Liesa shihet teksa i shprehet Kiarës se e dinte që diçka “e madhe” do të ndodhte, që para se ajo të futej në BBV.

“Më kujtohet si tani ndjenja që kisha se do ndodhte diçka, e madhe, po se dija çfarë. Ja ku je sot, e martuar, shtatzënë, më e komentuara dhe mbi të gjitha e thjeshtë. Ti ja dole”, shkruan ajo.

“Do qaj”, shprehet Kiara e emocionuar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ