Do të habiteni se si i bën “selfiet” Sinan Vllasaliu (FOTO)

ina-online
ina-online

23/12/2023

Këngëtari Sinan Vllasaliu kohë pas kohe poston ndonjë foto në Instagram, foto këto që marrin mjaft pëlqime.

E, nuk janë të rralla rastet kur këngëtari sjellë fotografi në versionin “selfie”, që i ka për qejf.

Megjithatë, “selfiet” e Sinanit janë mjaft ndryshe dhe ai merr poza goxha të çuditshme.

Image

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

INFO

NA NDIQ