“Do të ndiqet penalisht”/ Sara e revoltuar me Silvin, ja arsyeja

INA
INA

07/03/2024

Pas daljes nga ‘BBV’, Sara Gjordeni ka zhvilluar intervista ku përveç se ka folur rreth eksperiencës së saj brenda shtëpisë më të famshme, ka mohuar dhe një pjesë të emrave të presonazheve VIP që janë përfolur si ish-a të saj.

Me hyrjen e Silvit brenda në shtëpi, një rrëmujë u krijua jashtë ku ai deklaroi se ka patur momente flirtimi me Sarën dhe se do të publikoheshin fotografitë mes tyre.

Mirëpo Sara e ka mohuar këtë gjë duke treguar se Silvin e ka takuar vetëm një herë në premierën e një filmi dhe kanë patur një takim 15 minutsh.

Ajo gjithashtu ka treguar se sapo të mbarojë BBV, ai do ndiqet penalisht sepse ka abuzuar me emrin e saj dhe shtoi nuk kanë pasur marrëdhënie kurrë bashkë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ