Do të penalizohet? Fationi u jep banorëve info nga jashtë

INA
INA

26/01/2024

Gjatë një bisede të zhvilluar mes banorëve ditën e sotme, njëri prej konkurrentëve siç duket ka bërë një veprim që mund ti kushtojë shumë.

Bëhet fjalë për Fation Kuqarin, i cili është shprehur se Ilnisa ka antipati të madhe jashtë shtëpisë.

“Dhe Ilnisa ka antipati të madhe jashtë, s’i dihet, të katërta janë të rrezikuar”- është shprehur Fationi gjatë bisedës lidhur me të nominuarat e javës.

Siç dihet nga rregullat e këtij formati, askush prej konkurrentëve nuk duhet t’u rrëfejë informacione prej jashtë shtëpisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ