Do të rikthehet semafori në tunelin e rrugës Shkup-Bllacë

INA
INA

7 Shtator, 2023

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë paralajmërojnë se prej 11 shtatorit do të vendoset regjim i përkohshëm i komunikacionit në tunelin në rrugën Bllacë-Shkup, për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore – sanim i tunelit. Do të ketë sinjalizim me drita me lëshim të njëpasnjëshëm të automjeteve.\TV21

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dimitar kovacevski

Kovaçevski dënon ngjarjet në veriun e Kosovës

Afrim Bunjaku

Sot varrimi i policit Afrim Bunjaku

Lajcak

Lajçak shkruan për domosdoshmërinë e dialogut, s’e përmend faktin se sulmuesit e Policisë së Kosovës ishin terroristë serbë

vlora citaku

Vlora Çitaku: Sot jam me kryeministrin Kurti

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

vucic-2

Vuçiq në siklet nga gazetarja që e pyeti ku i mori armët dhe uniformat grupi terrorist

Afrim Bunjaku

Nesër ditë zie në Kosovë, në nderim të policit të vrarë

hovenier qemal minxhozi

Ambasadorët e SHBA-ve dhe Shqipërisë ndezën qirinj në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

vucic

Viktimizohet Vuçiq, sërish manipulon, ja çka thotë për sulmin terrorist në veriun e Kosovës

INFO

NA NDIQ