“Do të të shkul flokët”/ Meri për Rozën: Nuk mund të më uli një copë zhargavinë!

INA
INA

20/01/2024

Debatet mes Merit dhe Roza Latit vazhdojnë.

Në një bisedë me Eglën, Meri Shehu tregon se është kapur sërish me Rozën, këtë herë sepse i tha që mjekra e saj duket silikon. Sipas saj Roza i është kthyer duke i thënë se “do ia shkulte flokët dhe ekshtejshënat”.

Meri Shehu: I thashë ia kjo mjekra duket si silikon. Kaq dhe ika dhe më tha mua moj kë quan ti…? I thashë moj je në terezi ti? I thashë je mirë ti moj? Po unë të shkul flokët, të shkul ekstejshënat, e di t’i se çfarë të bëj unë? Ua thashë unë iku kjo! Kush është ajo? Të gjithë kemi lënë shtëpitë tona, njerëzit tanë, por jo të na ulë një copë zhargavinë.

Egla: Mos e quaj zhargavinë se është gjynah.

Meri Shehu: Është gjynah, duhet të rritet.

Egla: Në qoftë se ke mundësi ta ndihmosh, ndihmoje, nëse s’ke mundësi shëndet.

Meri Shehu: S’të lë ajo ta ndihmosh, edhe kur i afrohesh me dashuri ajo të… Por unë bëj timen. Mua më vjen inat pse të prishë atë imazhin e bukur të një gjëje të madhe, kaq.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ