‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Picture of INA
INA

20/05/2024

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e edicionit të tretë të “BBV3”. Për këtë dhe banorët e shtëpisë kanë filluar të diskutojnë rreth planeve që kanë pas përfundimit të garës në “Big”.

Ka qenë Romeo dhe Heidi të cilët teksa qëndronin në ambientet e jashtme të shtëpisë, kanë diskutuar se çfarë do të bëjnë pasi të dalin prej atje.

Romeo është shprehur se Heidi do të shkojë të qëndrojë në shtëpinë e tij dhe lidhur me këtë Heidi duket se u tërhoq paksa duke e refuzuar kështu Romeon.

“E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh!”- u shpreh ajo.

Sakaq më vonë ajo shton se fillimisht do të qëndrojë disa kohë me familjarët e saj. Gjithsesi mbetet për t’u parë se si do të vazhdojë marrëdhënia e çiftit jashtë shtëpisë.

TË FUNDIT
21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ