Doktori i mrekullive (Video)

INA
INA

17 Shtator, 2023

Mjeku i njohur Ilir Hasani në emisionin Pit Stop në Tv Klan Maqedoni mes tjerash ka folur edhe për operacionet e komplikuara.

“Revizionet janë operacionet më të komplikuara si në aspektin teknik si në aspektin e vendimit se çfarë lloji operacioni do bëhet. Këtu bëhet fjalë për një pacient i cili është operuar pothuajse para një viti dhe sërish ka një kolaps të diskut në mes unazës së 4-të dhe të 5-të kjo është një kolaps mjaft i madh dhe ndodhin shpesh” – tha mjeku Ilir Hasani.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-21-14-05-07-725-edit_com.facebook.katana

Mjeku tetovar emërohet kryemjek në repartin e Kardiologjisë në Gjermani

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Pa Ligj për konfiskim të pasurisë në procedurë civile, nuk mund të kemi luftë kundër korrupsionit dhe krimit

escobar-eskobar

Eskobar: I jemi mirënjohës Maqedonisë së Veriut për lidershipin rajonal dhe pro-evropian

arber ademi

Ademi: Lloga ka mbështetjen e BDI-së

ajri-i-ndotur

“Guardian”: Maqedonia dhe Serbia kanë ajrin më të ndotur në Evropë

720632AE-5507-47CA-B690-47C76770F387

Besimi takoi ambasadoren amerikane: Maqedonia e Veriut të vazhdojë rrugën e anëtarësimit të plotë në BE

F6838740-86EE-42DE-9172-1B5332D977E2

Kroacia zbulon pesticid helmues në specat e importuar nga Maqedonia

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Paga minimale do të rritet për 10%

Arrestim_Pranga-780x468-1

Arrestohet 52 vjeçari nga Gostivari, akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij

INFO

NA NDIQ